Ogłoszenia 29-06-2020

 

1. Bardzo prosimy o przestrzeganiu przepisów bezpieczeństwa w czasie pandemii :)

2. W czasie rekolekcji odbędzie się druga tura wyborów. Mozna dopisać się do spisu wyborców w Dursztynie bądź odebrać w Urzędzie Gminy zaświadczenie o dopuszczeniu do głosowania poza miejscem zamieszkania (W Lublinie te sprawy załatwiane są w Referacie Ewidencji Ludności Wydziału Spraw Administracyjnych Urzędu Miasta Lublin w pokoju nr 224, 225 i 226 ul. Spokojna 2 w godzinach pracy Urzędu: 7.30-15.30). Nie gubimy zaświadczenia, gdyż duplikaty nie są wydawane ;)

3. Za tydzień odprawiona zostanie Msza do Ducha Świętego, posługę sprawuje nasza wspólnota. Po Mszy Świętej i Adoracji będzie możliwość podzielenia się świadectwem z SUW :)

4. Za dwa tygodnie zapraszamy na Adorację do kościoła, jednakże ze wzgledu na to, iż znaczna część wspólnoty wyjeżdża na rekolekcje (hurra!), spotkania wspólnoty jako takiego nie będzie.

5. Z radością ogłaszamy, że w tym roku nie będzie przerwy w spotkaniach (przynajmniej takiej planowanej), więc zapraszamy na spotkania przez cały okres wakacyjny :D

6. Bardzo prosimy o omadlanie rekolekcji!!

 

Niech nam wszystkim Tata obficie Błogosławi :) +

 

Ogłoszenia 22-06-2020

 

1. W dniu dzisiejszym, jak i za tydzień, zbierana zostanie kolekta na cele rekolekcji.
Bardzo dziękujemy za wsparcie materialne, jednocześnie bardzo prosimy o gorące wsparcie modlitewne tego wydarzenia!

2. Zaliczki oraz informacje o potrzebie transportu do Dursztyna prosimy przekazywać Swoim Animatorom lub bezpośrednio do Jacka Gorala.

3. Nastepne spotkanie również zaczynamy ADORACJĄ W KOŚCIELE. Następnie po Błogosławieństwie (ok 20) przejdziemy do Kaplicy :)

 

Niech nam wszystkim Pan Obficie Błogosławi na ten tydzień :) +

Praca!

Poszukuje osob do pracy na produkcję.

Praca w Łopatkach. Zapewniamy transport.

Umowa o pracę.

Osoby zainteresowane proszę SMS "OWOCE" na nr 535 638 506