Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym

W dniach 15-16 maja w Częstochowie odbędzie się Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym, którego tematem będzie "KOCHAM KOŚCIÓŁ, CHARYZMATY W PARAFII". Ks. Artur gorąco zaprasza WSZYSTKICH CZŁONKÓW WSPÓLNOTY :)

Piątek 15 maja będzie dniem formacyjnym dla osób, które formują sie we wspólnocie, bedzie na hali, obowiązują zapisy. Gośćmi będą o. John Bashabora i nawrócony Rabin. Będą panele formacyjne do wyboru przy zapisie, Bedzie też strefa dzieci.

Sobota bedzie dniem ewangelizacyjnym na wałach Jasnogórskich, wstęp wolny. Bedzie alternatywne spotkanie dla młodzieży z nawróconym raperem TAU.

Nocleg i transport we własnym zakresie. Gdyby ktoś chciał zostać wolontariuszem na tym wydarzeniu proszony jest o kontakt z Liderem.

Prośba o modlitwę za Marka Kowala

 
Otoczmy opieką modlitewną Marka :) A poniżej treść wiadomości od Moniki:

"Kochani, 5.03 Marek obchodzi 48 urodziny. W związku z tym pomyślałam, że możemy mu zrobić prezent, z którego na pewno będzie się cieszył. Jego najbliższy przyjaciel Darek choruje na SLA, do tego po nieszczęśliwym wypadku zapadł w śpiączkę. Mieszkają w Gliwicach z żoną i dwoma synami. Mam prośbę o przekazanie 1 %podatku na rechabilitację Darka który pozostaje pod opieką żony w domu. 
 
KRS Fundacja AVALON
 
0000270809
 
z dopiskiem Jakubik 9171
 
Za każdy gest jedności z naszymi przyjaciółmi serdecznie Dziękujemy ♥️
 
Monika Lipska-Kowal"

Warsztaty Posługi Charyzmatycznej

W dniach 17-22 sierpnia w Licheniu odbędą się "Warsztaty Posługi Charyzmatycznej" przeznaczone dla liderów, animatorów oraz wszystkich osób, które maja rozeznane charyzmaty i posługują nimi we wspólnocie. Gośćmi będą o. John Bashabora i Jim Murphy - ostatni prezydent ICCRS (Międzynarodowych Służb Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w Rzymie).

Zapisy i więcej informacji na stronie: odnowa.org Koszt 120 zł, nocleg i dojazd we wasnym zakresie. Wolontariusze za darmo (kontakt z ks Arturem - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).